14.05.2007 | 02:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Lesy České republiky začnou zítra otevírat obálky

Lesy ČR začnou 15. května 2007 otevírat obálky pro otevřená zadávací řízení na Provedení lesnických činností. Podle tiskového mluvčího podniku Tomáše Vyšohlída tak začne vyhodnocování soutěže na práce v lesích pro druhé pololetí letošního roku.

Otevírání obálek budou provádět tři komise, které svou práci ukončí 21. května.
Výběrová řízení byla vyhlášena na téměř celém území lesů ve správě Lesů ČR a jejich hodnota je přibližně 1,7 miliardy korun. Jediným kritériem soutěží je cena.
„Lesy ČR vyhlásily otevřená zadávací řízení na pěstební a těžební práce v lesích na druhé pololetí 2007 standardním a transparentním způsobem. Výběrová řízení jsou vyhlášena
dle zákona č. 137/2006 Sb. Jedná se o 278 tendrů na práce v lesích na stejném počtu územních jednotek,“ upřesňuje Ing. Jiří Holický, generální ředitel Lesů ČR. Otevírání obálek se mohou zúčastnit i zástupci soutěžících firem. Zakázky by měly vítězné firmy plnit od 1. července do 31. prosince 2007.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down