12.09.2005 | 09:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Lesy ČR dnes ohlásí vítěze dalšího kola tendrů

Státní podnik Lesy České republiky ukončily v pátek 9. 9. vyhodnocování nabídek soukromých firem ve výběrových řízeních pro zajišťování těžebních a pěstebních prací. Do výběrových řízení na 37 procent lesů spravovaných státním podnikem se přihlásilo 158 zájemců a bylo podáno 1072 nabídek. Vítěze výběrových řízení by měl s. p. Lesy ČR oznámit dnes.

Podle informace státního podniku Lesy ČR budou mít vyřazení zájemci o smluvní spolupráci možnost nahlédnout do dokumentace a zjistit důvod svého vyřazení. "K veřejné části výběrových řízení byli po dohodě s Lesy ČR přizváni také zástupci České asociace podnikatelů v lesním hospodářství (ČAPLH). V zájmu transparentnosti a objektivity vyhodnocení nabídek stanovil ministr zemědělství Petr Zgarba jako pozorovatele výběrových komisí členy dozorčí rady podniku, která je složena mimo jiné i z poslanců parlamentu ČR," uvádí se v tiskové zprávě podniku.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down