05.02.2007 | 10:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Lesy ČR jsou partnerem Českého lva 2007

Lesy České republiky se letos staly hlavním partnerem cen České filmové akademie – Český lev 2007. Agroweb o tom informoval tiskový mluvčí podniku Tomáš Vyšohlíd.

Jak uvedl, Lesy ČR podporují film a filmovou produkci dlouhodobě a to i například v rámci mezinárodního filmového festivalu ZlínFest. Kromě toho Lesy České republiky pomáhají v oblastech veřejného života, které nejsou dostatečně podporovány státem ani jinými nestátními zdroji.
Lesy ČR se tak otevřeně hlásí ke společenské odpovědnosti firem, které transparentně napomáhají k celkovému zlepšování stavu společnosti v rámci i nad rámec svého komerčního působení. „Lesy České republiky se tímto aktivně soustřeďují nejen na ekonomický růst, ale i na environmentální a sociálně-společenské aspekty své činnosti,“ říká Robert Kvapil, vedoucí marketingu a PR Lesů ČR.

Lesy ČR se podle Vyšohlída rozhodly podpořit letošní Lvy hned z několika důvodů:

 Lesy ČR podporují filmaře z nejrůznějších oblastí. V roce 2006 se film "Obora – místo v krajině" Lesů ČR zúčastnil prestižní soutěže 23. mezinárodního filmového festivalu AGROFILM 2006 v Nitře. Mezinárodní porota tohoto filmového festivalu pak doporučila udělit tomuto filmu cenu rektora Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně.

 Lesy ČR věří, že každý nový český film, by si měl zasloužit pozornost nás Čechů. Proto Lesy ČR chtějí i tímto přispět k většímu povědomí o české původní tvorbě.

 14. ročník Českých lvů pak Lesy ČR chápou jako každoroční velice prestižní přehlídku tvorby předních českých filmařů.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down