09.09.2002 | 09:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Listinné akcie Vinium Velké Pavlovice je třeba převzít před koncem října

Listinné akcie společnosti Vinium Velké Pavlovice si mohou akcionáři převzít do 27. října tohoto roku v sídle podniku. Změnu formy cenných papírů schválila valná hromada letos v červnu a jejich registrace byla zrušena k 27. srpnu. Akcie lze získat v pracovní dny od 09:00 do 16:00 hodin. Informoval o tom místopředseda představenstva Igor Fait.

Vedení firmy doporučilo akcionářům předběžný telefonický
kontakt vzhledem k administrativní náročnosti celého procesu.
Akcie musí převzít vlastník osobně nebo zplnomocní jinou osobu. V žádném případě není možné cenné papíry zasílat poštou.
Druhou možností pro investory je podle Faita prodej akcií za
200 korun, které majiteli zaplatí společnost. Také tuto transakci
schválila červnová valná hromada. Zájemce v tomto případě zašle smlouvy o prodeji ve dvou vyhotoveních na adresu Vinium a.s., Hlavní 666, 691 06 Velké Pavlovice. Firma zaplatí za akcie do deseti dnů od získání smluv poštovní poukázkou.
"V případě, že akcionář nevyužije ani jednu z možností, budou muset jeho cenné papíry projít veřejnou dražbou," upozornil Fait s tím, že o dodatečné lhůtě k vyzvednutí akcií firma bude ještě informovat.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down