25.04.2014 | 09:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Manažerem roku je Karel Žďárský

Absolutním vítězem prestižní soutěže Manažer roku 2013 se minulý týden stal Karel Žďárský ze společnosti Farmet. Odnesl si i prvenství za odvětví služby pro zemědělství a stal se nejlepším manažerem střední firmy do 250 zaměstnanců. Podle hodnotitelů může sloužit jako podnikatelský vzor pro vývoj originálních českých výrobků žádaných na nejnáročnějších trzích.

Nejlepším manažerem za odvětví zpracování zemědělských produktů se stal Zdeněk Kubiska ze ZZN Pelhřimov, a.s., kdy byly oceněny jeho vynikající organizátorské a strategické schopnosti a podíl na formování zemědělské politiky ČR a EU. Stanislav Jaša ze ZD Budišov pak osadil první příčku za odvětví zemědělství, rybářství, chov ryb, myslivost, lesní a vodní hospodářství. Byly oceněny jeho špičkové znalosti opírající se o dlouholeté praktické zkušenosti v různých stupních řízení. Jeho rysem je cílevědomost a precizní práce podle jím zpracované vize družstva. Provedl celou řadu úspěšných organizačních změn směřujících ke zvýšení produktivity, rentability výroby a přidané hodnoty. Podnik je stabilizován, má silnou živočišnou výrobu, pěstuje s úspěchem tržní plodiny a je energeticky nezávislý.

Oceněn byl i René Kocourek, jednatel a ředitel spol. WOLF SYSTÉM, s r.o. jako nejlepší manažer malé firmy do 50 zaměstnanců v rámci všech odvětví národního hospodářství.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down