21.06.2002 | 09:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Maso Planá se ziskem

Čistý zisk ve výši 37 miliónů korun vytvořila za minulý rok a.s. Maso Planá loni. V roce 2000 přitom vykázala ztrátu 45 miliónů korun. Loňský zisk použije Maso Planá na úhradu ztrát minulých let. Tržby loni vzrostly zhruba o 100 miliónů korun na 1,335 miliardy. Informoval o tom ředitel firmy Emil Kasper.

Po úterní valné hromadě tvoří představenstvo a.s. Maso Planá Emil Kasper, David Thoma a Pavel Kotaška. Členy dozorčí rady jsou Mojmír Pavlíček, Zdeněk Kubiska a Romana Kubešová. Na středeční valné hromadě a.s. Masna Studená byli do představenstva rovněž zvoleni zástupci AGF Trading David Thoma a Pavel Kotaška, které doplňuje Jan Kopečný. V dozorčí radě jsou Petra Procházková, Mojmír Pavlíček a Tomáš Mastný.
Výrazné zlepšení výsledků zaznamenala i sesterská a.s. Masna Studená, jejíž tržby loni vzrostly o 72 miliónů na 1,222 miliardy korun. Čistý zisk zvýšila meziročně z 146 000 korun na 12 miliónů.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down