Mezi stovkou českých nejlepších se umístily i Templářské sklepy Čejkovice

Mezi oceněnými v soutěži Česká 100 nejlepších získalo poprvé cenu vinařské družstvo Templářské sklepy Čejkovice v kategorii výrobní družstevnictví. Cenu po vyhlášení 11. ročníku ankety převzal v Nové galerii na Pražském hradě z rukou ministra pro místní rozvoj Petra Gandaloviče generální ředitel čejkovického podniku Pavel Pastorek.

Templářské sklepy Čejkovice každoročně zvyšují obrat o desítky procent, jsou nositelem uznání pro management společnosti. Vloni obdržel generální ředitel Pavel Pastorek prestižní cenu v soutěži Manažer roku.
Templářské sklepy Čejkovice navazují na tradici pěstování a výroby vína, která počala příchodem řádu Templářských rytířů. První písemná zmínka o jejich působení v Čejkovicích pochází z roku 1248. V roce 1936 bylo založeno vinařské družstvo, na jehož úspěšné hospodaření navázala v roce 1992 znovuobnovená společnost Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo, sdělil Pastorek.
Cílem soutěže Českých 100 nejlepších je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků. Systém vyhodnocení a stanovení pořadí v této soutěži v maximální míře využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace by proto měly vycházet z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti, tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *