08.10.2004 | 02:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Michael Novotný ve funkci ředitele úseku zemědělských agentur a pozemkových úřadů

Ministr zemědělství Jaroslav Palas jmenoval od 1. října vrchním ředitelem úseku zemědělských agentur a pozemkových úřadů Ing. Michaela Novotného. Doposud tuto funkci vykonával náměstek ministra Ing. Zdeněk Růžička, jenž zůstává v této funkci a odpovídá za Komoditní sekci. Nový vrchní ředitel bude řídit síť šedesáti šesti zemědělských agentur a příslušných pozemkových úřadů ministerstva zemědělství v bývalých okresních městech ČR. Informoval o tom tiskový mluvčí ministerstva Martin Severa.

Michael Novotný se narodil 13. října 1950 v Kolíně. Po absolvování stavební fakulty na Vysokém učení technickém v Brně v roce 1975 působil v Agrostavu Kolín, kde se zaměřoval na zemědělské stavby. Od roku 1983 pracoval nejdříve v bývalé Okresní zemědělské správě a od roku 1990 zastával funkci ředitele Regionálního odboru MZe v Kolíně až do svého současného jmenování vrchním ředitelem. Je též od roku 2002 předsedou dozorčí rady Národního hřebčína Kladruby n./Labem, sdělil mluvčí profesní dráhu nového ředitele.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down