Miliony pro 3. kolo OP rybářství

Celkem 172 milionů korun je určeno pro třetí kolo příjmu žádostí o dotaci z Operačního programu rybářství. Toto kolo je vypsáno pro investice do akvakultury a investice do zpracování a uvádění ryb na trh. Pro Agroweb to uvedl tiskový mluvčí MZe Petr Vorlíček.

Zmíněnou finanční částku schválil ministr Jakub Šebesta pro 3. kolo příjmu žádostí o dotaci z Operačního programu Rybářství 2007až 2013, a to pro opatření 2.1. Opatření pro produktivní investice do akvakultury a opatření 2.4. Investice do zpracování a uvádění na trh.. Ministerstvo zemědělství je připraveno na schválenou částku vydat celkem 173 Rozhodnutí o poskytnutí dotace (z toho 161 Rozhodnutí o poskytnutí dotace pro opatření 2.1. a 12 Rozhodnutí o poskytnutí dotace pro opatření 2.4.).
Seznamy vydaných Rozhodnutí o poskytnutí dotace budou následně zveřejněny na internetových stránkách ministerstva zemědělství a Státního zemědělského intervenčního fondu. Žadatel obdrží Rozhodnutí o poskytnutí dotace písemně poštou na doručenku.
Ministerstvo zemědělství také sděluje příjemcům dotací z Operačního programu Rybářství 2007až 2013, že v případě předložení Žádosti o platbu na již realizované projekty do 30.9.2009, je reálné proplacení dotací ještě v roce 2009.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *