Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek navštívil Zetor

Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek navštívil minulý týden u příležitosti oslav 70. výročí značky Zetor společnost Zetor Tractors a. s., nformoval o tom Roman Binder ze společnosti AMI Communications.

Během návštěvy si ministr prohlédl prostory Zetor Gallery, vývojové dílny, výrobní úsek, montážní linky a nově otevřené logistické centrum. Proběhlo také jednání s vedením společnosti, na kterém se řešily jak strategické cíle společnosti, tak i vládní politika podpory podnikání. Řeč příšla i na dotační programy a rozvoj spolupráce na zahraničních trzích, zejména v Africe. V závěru návštěvy se Mládek setkal se zástupci odborových svazů.

„Byl jsem potěšen z investic společnosti ZETOR TRACTORS a. s. do nové vývojové zkušebny a prototypové dílny, což bylo realizováno i za finanční podpory Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Přeji Zetoru, aby se i nadále rozvíjel, tak jako dosud, a aby byl úspěšný dalších 70 let,“ řekl ministr.

„Vážíme si návštěvy pana ministra a je nám ctí, že jsme v tak krátké době přijali tolik významných představitelů České republiky, a to včetně nedávné návštěvy premiéra Bohuslava Sobotky,“ uvedla ředitelka Úseku korporátní komunikace společnosti Margaréta Víghová,. „Přijetím těchto významných osob posilujeme prestiž značky Zetor. S představiteli státu a členy vlády jednáme o možnostech dalšího rozvoje společnosti a značky tak, abychom posílili své pozice, nejenom doma, ale i v zahraničí,“ dodala Víghová.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down