09.06.2004 | 10:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mladí farmáři z celé Evropy se sejdou v České republice

Ve dnech 18. až 20. června 2004 proběhne v prostorách konferenčního sálu Amber hotelu Konopiště seminář mezinárodní organizace CEJA, která sdružuje organizace mladých zemědělců na celoevropské úrovni. Organizaci historicky prvního semináře CEJA v nové členské zemi na téma „Rozšíření – výzva pro udržitelnou konkurenceschopnost evropského zemědělství“ zajišťuje Společnost mladých agrárníků České republiky.

Společnost mladých agrárníků ČR hodlá využít akce ve prospěch prezentace českého zemědělství a oboustranné výměny informací a zkušeností v oblasti zemědělské politiky na úrovni představitelů organizací mladých farmářů.
Semináře se zúčastní představitelé organizací sdružených v mezinárodní organizaci CEJA, zástupci významných českých a evropských institucí. Úvodního proslovu se ujme prezident SMA ČR Pavel Moulis a prezident CEJA Sylvain Marmier, účast na semináři potvrdil první náměstek hejtmana Středočeského kraje Antonín Podzimek, vrchní ředitel sekce zemědělských komodit Stanislav Kozák z Ministerstva zemědělství ČR. Dále vystoupí představitelé vědecké a akademické obce z celé Evropy Liesbet Vranken z Leuvenské univerzity, náměstek ředitele Výzkumného ústavu zemědělské ekonomiky Tomáš Doucha, Zdeněk Linhart z České zemědělské univerzity a další.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down