Moderní chytrá farma fencee: Mějte své ohrady pod kontrolou odkudkoliv na světě

Se světově unikátním systémem ovládání chytré farmy pomocí cloudu přichází na trh český výrobce generátorů pro elektrické ohradníky značky fencee. Díky mobilní aplikaci či webového rozhraní můžete generátory ovládat doslova odkudkoliv.

Jak jedinečná technologie funguje?

Systém moderní chytré farmy fencee již v minulosti umožnil uživatelům generátory ovládat a kontrolovat na dálku. Systém doposud fungoval pomocí rádiového přenosu až na vzdálenost 30 km. Český výrobce generátorů fencee  nyní přichází na trh se světově jedinečným řešením. Své ohrady nyní můžete ovládat a kontrolovat pohodlně z mobilního telefonu přes aplikaci fencee Cloud nebo z webového rozhraní. Jediné co potřebujete je mobilní telefon nebo počítač a připojení k internetu. Ať už jste kdekoliv na světě, uživatelsky přehledná aplikace vás neustále informuje o stavu vašich generátorů. Přes centrální zařízení gateway, které je připojeno přes Wi-Fi na internet, tak můžete zcela jednoduše nastavit a ovládat jednotlivé generátory a kontrolní monitory ohrady.

Kombinované RF generátory, monitorovací a ovládací zařízení

Které generátory jsou určeny pro moderní chytrou farmu fencee?

Pro unikátní technologii ovládání ohrad na dálku pomocí cloudu, což je zabezpečené místo na  internetu, přes které spolu komunikují jednotlivá zařízení, je určena především zcela nově vyvinutá řada generátorů. Jedná se o vysoce výkonné generátory fencee energy DUO RF EDX  s výkonem až 8–15 J. Tato nová generace kombinovaných generátorů je vhodná pro velmi dlouhé a vegetací zatížené ohrady. Zároveň jsou určeny pro všechna zvířata včetně mláďat. Díky speciální svorce lze totiž výstupní impulsy snížit přibližně na polovinu výkonu. Navíc slouží nejen k ochraně zvířat, ale také k ochraně úrody a pozemků před různými škůdci. Přes cloud lze rovněž ovládat již dříve uvedené kombinované generátory fencee power DUO RF PDX  s výkonem až 1–7 J. Díky monitorům, které lze také k této unikátní technologii připojit, máte pod kontrolou všechna kritická místa, kde je potřeba hlídat napětí. Kontrolní Monitor MX10 měří napětí ohrady a data posílá do centrální gateway.

Produkty chytré farmy – RF generátor a centrální ovládací gateway

Ovládací a monitorovací centrální zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100 sbírá data ze spárovaných generátorů a monitorů a případný alarm okamžitě zašle na váš telefon a e-mail.

Zobrazení v mobilní aplikaci a na webovém rozhraní

Jaké výhody chytrá farma fencee přináší?

Všechna zařízení své ohrady nyní můžete pohodlně a odkudkoliv kontrolovat a ovládat z mobilního telefonu nebo přes počítač. Na dálku tak můžete například generátory vypínat a zapínat, regulovat jejich výkon, kontrolovat napětí a hodnoty uzemnění ohrady. „O případném problému se dozvíte ihned v mobilu. Díky monitoru můžete vyrazit na konkrétní místo, dálkově vypnout generátor a urychleně řešit problém,” říká o novém fencee cloudu majitel firmy Jiří Novák. Nové jedinečné řešení ovládání ohrad pomocí cloudu tak šetří maximálně váš čas a náklady, neboť již nemusíte ohrady obcházet.

Moderní chytrá farma fencee Cloud

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete poradit, jaký generátor je pro vás vhodný, neváhejte se obrátit na naše technické oddělení.

fencee výrobce eletrických ohradníků

www.fencee.cz  / www.modernifarma.cz / info@fencee.cz

*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down