07.12.2000 | 08:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Možnost prezentace českých podniků v zahraničí

České podniky mají možnost prezentovat se v zahraničí prostřednictvím internetových stránek české vládní agentury na podporu obchodu CzechTrade www.czechtrade.cz.

Ty jsou totiž navštěvovány ve velké míře ze zahraničí a slouží jako jedna z oficiálních internetových bran do České republiky. Tato služba je určena výhradně pro české firmy, jež mohou umístit své prezentace ve třech kategoriích.
První z nich je prezentace klíčového nebo nového produktu v samostatném internetovém okně, kde je výrobek virtuálně vystaven jako výrobek měsíce (Product of the Month) na nepřehlédnutelném místě po dobu jednoho měsíce.
Další je prezentace v tzv. výkladní skříni výrobků (Product ShowCase), kde jsou představovány produkty více firem s detailním popisem po dobu jednoho měsíce až půl roku. Prezentace je určena pro české podniky, které mají vlastní anglické internetové stránky.
Třetí novinkou je možnost prezentace volné kapacity podniku pro výrobní kooperaci na internetových stránkách CzechTrade. Služba se nazývá Volná kapacita (Free Capacity) a jejím cílem je informovat o volných výrobních kapacitách a možnostech zakázkové výroby. Jde o jednu ze zajímavých možností, jak hledat zahraničního partnera. Vystavit prezentaci kapacit je možné na dobu půl roku nebo celého roku. Výhodou je, když podnik již má nebo připravuje vlastní anglické internetové stránky.
Všechny prezentace jsou v perfektním grafickém prostředí anglické, francouzské a německé části internetových stránek stránky CzechTrade.
Střední a malé podniky do 250 zaměstnanců, pro něž především jsou určeny tyto internetové prezentace, mohou od CzechTrade získat výrazné slevy v rámci proexportních programů.

Kontakt: Česká agentura na podporu obchodu/CzechTrade, Politických vězňů 20, pošt. přihrádka 791, 111 21 Praha 1, tel.: 02/2406 2882, 2406 2314, fax: 02/2406 2862, 02/2406 3050, e-mail: infoc@czechtrade.tpo.cz, internet: http://www.czechtrade.cz

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down