08.09.2006 | 12:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

MZe: televizní pořad Obnovená pokolení bude obnoven

Od neděle 10. září bude Česká televize na druhém programu uvádět následujících sedm víkendů od 19. 15 hodin patnáctiminutový pořad ministerstva zemědělství z cyklu Obnovená pokolení. Každý díl je medailonem, který je věnován vybrané krajině a lidem v ní žijící. Účelem cyklu je divákovi nabídnout netradiční pohled na český a moravský venkov se všemi jeho krásami, ale i problémy, které lidé dennodenně zažívají. Informovali o tom pracovníci z odboru komunikace Ministerstva zemědělství ČR.

Veškeré příběhy v pořadu jsou autentické a divák má možnost najít si je i v reálném životě. V cyklech bude možné vidět tradiční i netradiční chovy zvířat, zajímavé plodiny, méně známé způsoby hospodaření a využití zemědělské produkce, původní řemesla, regionální, či místní potraviny, ale i architektonické památky Pořad zavede diváky k vodě i do lesa. Na osudech jednotlivců, ale i krajiny jako celku se pokusí, aby diváci pochopili význam a přínos venkova pro dnešní společnost.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down