03.04.2022 | 10:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na brněnském výstavišti začaly veletrhy Silva Regina a Biomasa

Na brněnském výstavišti dnes začaly lesnický a myslivecký veletrh Silva Regina a veletrh obnovitelných zdrojů Biomasa. Výjimečně se konají mimo termín velkého zemědělského veletrhu Techagro, který se uskuteční až v roce 2024. Na 15 tisíc čtverečních metrech se představí 180 vystavovatelů, což je srovnatelné s rokem 2018, kdy se veletrhy uskutečnily naposledy. Potrvají do středy.

Veletrhy obsadí pavilony F a Z a plochy v jejich okolí. Na volné ploše K najdou návštěvníci přehlídku desítek hospodářských zvířat, v pavilonu F se uskuteční velká prodejní včelařská výstava a k dostání budou regionální potraviny. V centrální části pavilonu Z budou stánky věnované myslivosti. Kromě oblečení, příslušenství, zbraní a optiky tam budou vystaveny i myslivecké trofeje.

Část pavilonu Z obsadí veletrh Biomasa, na němž budou mimo jiné vystavené kotle nebo vybavení bioplynových stanic.

Veletrhy potrvají do středy, otevřené jsou denně od 9:00 do 18:00, ve středu se brána uzavře o hodinu dříve.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down