14.06.2004 | 05:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na letošní slavnosti Staropramenu přišlo o osm tisíc lidí méně než vloni

Letošní slavnosti Pivovarů Staropramen navštívilo o osm tisíc lidí méně než vloni. Loňskou návštěvností 23 000 lidí se slavnosti zařadily mezi tři největší akce v Praze, a to hned za koncert Rolling Stones a Elánu, uvedla mluvčí Pivovarů Staropramen Simona Krautová. Letošní počet návštěvníků ale lépe vyhovoval kapacitě areálu.

Pátý ročník slavností pivovaru Staropramen se uskutečnil na pražském Smíchově v sobotu od 13 do 22 hodin. U více než 140 píp se mohli příznivci piva občerstvit pivem Staropramen Ležák, Granát, Světlý, Černý i Kvasničák. K ochutnání byly i belgické speciály. Návštěvníci letos vypili 300 hektolitrů piva, zatímco loni to bylo asi 450 hektolitrů. Spotřeba na hlavu byl v obou letech zhruba na stejné úrovni.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down