Na příští týden ohlásil ministr zemědělství personální změny v managementu Lesů ČR

Ministr zemědělství Jan Mládek dnes v Hradci Králové řekl, že zřejmě již příští týden dojde ke změnám v managementu státního podniku Lesy České republiky. Jedním z kandidátů do managementu je podle ministra odcházející poslanec za ČSSD František Koníček.

Další podrobnosti změn Mládek sdělit odmítl. „Ke změně dojde v krátké době a až nastane, tak na to svoláme tiskovou konferenci nebo briefing,“ řekl Mládek. Koníčka označil za člověka se silnou manažerskou zkušeností. Mluvčí Lesů ČR Alexandra Křižková případné změny ve vedení podniku nekomentovala. Koníček minulý týden oznámil, že se vzdá poslaneckého mandátu.
Server Euro OnLine v této souvislosti informoval, že s ním ministr zemědělství počítá na vysokou manažerskou funkci ve společnosti Lesy ČR. Hospodářské noviny minulý týden přinesly informaci, že by zhruba do měsíce měl být nový generální ředitel. Současný management LČR se skládá z generálního ředitele Vladimíra Blahuty, ekonomického ředitele Zdeňka Cáby, personálně- správního ředitele Vladimíra Sovy a výrobně-technického ředitele Karla Luňáka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *