27.02.2018 | 08:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na veletrhu Salima letos vystavuje přes 800 firem

Přes 800 firem vystavuje na letošních potravinářských veletrzích Salima. Akce, která je zejména přehlídkou potravinářských technologií, začíná dnes na brněnském výstavišti. Na čtyřdenním veletrhu bude zastoupeno 39 zemí, obsadí čtyři pavilony brněnského výstaviště a zaujmou 28 000 metrů čtverečních výstavní plochy.

K Salimě Veletrhy Brno připojily i několik dalších akcí. Příkladem je veletrh Embax print, který se týká obalů a tisku. "Salima není úplně veletrh pro laickou veřejnost. Je to veletrh pro odborníky z potravinářského průmyslu. Budou přítomni zástupci nákupčích velkých řetězců," uvedl generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš. Podle něj asi 70 procent účasti tvoří výrobci potravinářských technologií, producenti potravin pak zbývajících 30.

Potraviny organizátoři od technologií oddělili do pavilonu C, kde bude Festival chutí, včetně vinařů a minipivovarů. Návštěvníci Salimy se mohou těšit kromě stánků potravinářských firem i na gastronomickou show Gastrofest.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down