24.06.2024 | 09:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Náklady pod kontrolou díky nové službě

Společnost PEKASS a. s., přední dodavatel zemědělské, komunální a silniční techniky, přichází s inovativní kampaní vlastní služby pojištění Pekass Assistance 2024 zaměřenou na optimalizaci provozních nákladů vašeho stroje a poskytování nadstandardních servisních služeb.

Cílem kampaně je zajistit novým i stávajícím zákazníkům společnosti PEKASS maximální kontrolu nad náklady a zvýšit spolehlivost techniky.

Jaký je největší benefit této služby?

 Kampaň pro rok 2024 nabízí první pojistný rok pro nově zakoupenou motorovou techniku zcela zdarma – bez skrytých poplatků, či hvězdiček pod čarou. Tento benefit umožňuje majitelům strojů bezstarostný provoz bez obav z nepředvídatelných výdajů a prostojů využívané techniky. Komplexní produkt, sjednaný souběžně se záruční dobou, ale i po jejím uplynutí, garantuje vysoký standard servisních služeb při řešení nenadálých závad a havárií a zákazníci tak mají jistotu, že jejich ekonomika provozu nebude nečekaně ohrožena jakýmikoliv výdaji.

Opravy na servisních střediscích PEKASS jsou prováděny kvalifikovanými techniky s použitím originálních dílů přímo od výrobců

Spolupráce s nejvýznamnějšími pojišťovnami

Společnost PEKASS spolupracuje v rámci služby Pekass Assistance s nejvýznamnějšími pojišťovnami na trhu, což zajišťuje pro zákazníky nejvýhodnější ceny pojištění při jasně stanovených prémiových pojistných podmínkách, které nejsou dostupné v běžně sjednávaných pojistných smlouvách, které si zákazníci řeší sami, nebo s pomocí dalších makléřů.

Široká škála výhod

Služba Pekass Assistance přináší však i další širokou škálu výhod. Mezi nejdůležitější patří zajištění 100% mobility stroje, poskytování telematických služeb LiveLink pro stroje JCB a HorschConnect pro stroje Horsch zcela zdarma, možnost vinkulace pojistného plnění pro banky zdarma, stabilní náklady na provoz stroje a dle sjednaných podmínek také využití služby zapůjčení náhradního stroje zdarma, či krytí poškozených pneumatik, skel a dalších nestandardních vad. Nesmíme však opomenout ani to nejdůležitější – samotnou opravu stroje po prodělaném poškození. Samozřejmostí je zajištění kvalitního servisu na servisních střediscích PEKASS, jelikož jsou všechny opravy prováděny proškolenými a kvalifikovanými techniky podle doporučení příslušného výrobce s použitím vysoce kvalitních originálních náhradních dílů. Servisní technici a další proškolení administrativní pracovníci zajišťují nejen samotné opravy, ale i znalecké posudky při rozsáhlých opravách, úplné administrativní zajištění nabídek pojištění a samotné vyřešení pojistných událostí, což garantuje výplatu maximálního pojistného plnění.

Pravidelný autorizovaný servis JCB zajišťuje PEKASS po celých Čechách

Služba nejen pro nové a motorové stroje

Znamená to tedy, že je tato služba jenom pro nové a motorové stroje? Samozřejmě nikoliv! Z našich dlouholetých zkušeností moc dobře víme, jaké náklady jsou spojené se staršími stroji, s taženými stroji, nebo i s menší technikou, a proto jsme schopni bezproblémově zajistit prémiové pojištění i na tyto stroje.

Pokud vás tedy s nadcházející letní sezónou trápí výhledy možných prostojů, nečekaných výdajů a ztrát zisků, tak se na nás neváhejte obrátit, ať společně udržíme Váš stroj v perfektní (nejen finanční) kondici.

Pro více informací navštivte některou z našich poboček nebo nás kontaktujte na telefonu či e-mailem.*  

Bc. Martin Janča,
provozní manažer servisu
PEKASS a. s.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down