12.09.2006 | 09:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Náměstkem MZe pro strukturální politiku byl jmenován Tomáš Doucha

Nová ministryně zemědělství Milena Vicenová jmenovala do funkce náměstka pro strukturální politiku a vnější vztahy Tomáše Douchu. Ten doposud byl zástupcem ředitele Výzkumného ústavu zemědělské ekonomiky. Post nyní obsazený Tomášem Douchou uvolnila ke konci července Hana Heidlerová. Informoval o tom Jiří Felčárek z odboru komunikace MZe.

Sekce strukturální politiky a vnějších vztahů vznikla na ministerstvu zemědělství loni v prosinci. Ministerstvo zemědělství má tak v současnosti čtyři sekce a pět náměstků. Pražská centrála bez zemědělských agentur a dalších poboček zaměstnává 650 lidí.
Milena Vicenová, která je ve funkci od minulého týdne v úterý, vyměnila zatím na ministerstvu zemědělství ředitele kabinetu ministra a dva ředitele odborů.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down