03.07.2000 | 11:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Návrh zákona o SZIF zřejmě projde?

Je možné, že zákonodárci nakonec schválí návrh zákona o Státním zemědělském intervenčním fondu (SZIF). Sněmovna předlohu již schválila, minulý týden však byla vrácena zpět Senátem. Na pořadu sněmovny bude podle dostupných informací asi příští týden, zřejmě však opět projde, a pak už normu čeká jen prezidentův podpis.
"Budeme nejspíš proti," říká místopředseda zemědělského výboru sněmovny Jaroslav Pešán (ODS). Na prosazení tohoto postupu má však ODS nejspíš opět málo hlasů. "Pravděpodobně to sněmovna schválí," míní předběžně zástupce ČSSD ve výboru Ladislav Skopal. "Nevidím problém v opětovném schválení návrhu i s připomínkami Senátu, které jsou přijatelné, jsou víceméně technického rázu," předpokládá poslanec Jan Grůza (KDU - ČSL), jenž byl zpravodajem sněmovního výboru pro tuto právní normu

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down