25.10.2006 | 03:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová podoba internetových stránek zvýší přehlednost

Novou grafickou podobu mají webové stránky GE Money Bank pro internetové bankovnictví. Úpravou vizuální podoby internetových stránek chce banka především zvýšit jejich přehlednost a přispět k většímu pohodlí a spokojenosti klientů, řekl manažer přímého bankovnictví GE Money Bank Ladislav Pazderka.

Nová podoba Internet Banky přináší podle Pazderky několik praktických vylepšení.
 Hlavní menu je zobrazeno v horní části a slouží pro hlavní orientaci v Internet Bance
 Na levé straně je pro přehlednější orientaci umístěno vedlejší menu (dříve v horní části na druhém řádku), které se mění podle volby v hlavním menu.
 Při zadávání, změně či zrušení jakéhokoli příkazu nyní klient vidí, v jakém kroku se nachází a kolik kroků mu ještě zbývá do ukončení zadání – krokování.
 Praktická nápověda se mění podle aktuálního pole, ve kterém se právě nacházíte.
 Zprávy z banky, v nichž banka informuje o novinkách v Internet Bance a speciálních nabídkách, jsou nyní umístěny na lépe viditelném místě.
V současnosti Internet Banku využívá 252 tisíc klientů GE Money Bank a jejich počet se za poslední rok zvýšil o 24 %. Nejvyužívanějšími službami u Internet Banky jsou zadání platebního příkazu, dobíjení kreditu do mobilních telefonů a nastavování trvalých platebních příkazů (tj. jejich zadání, změna či zrušení), uvedl manažer pro přímé bankovnictví.
Kromě služeb v oblasti platebního styku (jednorázové i trvalé platební příkazy, zopakování platby, SIPO, inkaso) Internet Banka GE Money Bank například umožňuje dobíjení kreditu do mobilních sítí všech tří českých operátorů, službu SMS Servis (SMS informace o pohybech či stavu na účtu). Dále obsahuje i unikátní službu Infolimit (ta klienty informuje, kolik jim banka může okamžitě půjčit).
GE Money Bank také nabízí možnost využívání elektronického výpisu z běžného účtu, upozornil manažer banky. Nahrazuje všechny funkce papírového výpisu. Klient jej může po vytištění použít jako úředně akceptovatelný doklad o svých transakcích za určité období a díky elektronické značce jej lze na úřad poslat e-mailem.
Zabezpečení internetového bankovnictví GE Money Bank dosahuje standardně vysoké úrovně. GE Money Bank poskytuje Internet Banku se třemi variantami zabezpečení – kromě hesla nabízí klientům mobilní klíč nebo certifikáty a navíc také službu SMS info o přihlášení, tvrdí Chaloupková.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down
Memory: 18MB (3.6% of 500MB)