15.11.2006 | 02:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová prezentace Lesů ČR na webových stránkách

Státní podnik Lesy České republiky spustil novou prezentaci na svých webových stránkách. Současné řešení stránek Lesů ČR více vychází z obecné lesnické a myslivecké tradice. Jde o završení první etapy projektu nové internetové prezentace Lesů ČR, který vznikl z potřeby široce funkčního a reprezentativního informačního a obchodního portálu firmy tak, jak je zvykem u velkých korporací komoditního zaměření, řekl Jaroslav Karas, vedoucí oddělení marketingu Lesů ČR.

Lesy ČR počítají mluvčího Lesů ČR Tomáše Vyšohlída s rozvojem nové internetové prezentace. V následujících měsících se bude řešit rozvoj webů jednotlivých organizačních jednotek, a to tak, aby prezentační data při své pestrosti zachovala obraz podnikového webu jako komplexního, nedílného celku. Některé připravované nové stránky a aplikace: rozšíření prezentace naučných stezek, aktuality z infrastruktury, Program 2000, ubytovací kapacity, lovecké stránky (aplikace pro komerční lov) a jiné specifické sekce. Už brzy najdou návštěvníci na webových stránkách sekci se zajímavými tipy na výlety do přírody a na kole.
Zajímavé sekce a plánované novinky
 Jak se do lesa nevolá
Nová rubrika - fotografie a multimédia upozorňují na negativní civilizační jevy působící na les a jeho obyvatele.
 Komerční lov
Sekce pro nabídku komerčního lovu v oborách a bažantnicích a vybraných režijních honitbách Lesů ČR. Součástí bude možnost objednávky konkrétního nabízeného lovu, lovecké charakteristiky honitby, prezentace trofejí, ceníky, nabídka ubytovacích kapacit, rekreační možnosti mimo lov apod.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down
Memory: 14MB (2.8% of 500MB)