18.05.2009 | 03:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový technický ředitel Prazdroje

Novým technickým ředitelem Plzeňského Prazdroje se stal čtyřicetiletý Julian Patton ze Severního Irska. Nahradil Tibora Kovacse, který se vrátil do svého původního působiště v sesterském pivovaru Dreher. Patton, absolvent univerzit v Edinburghu a Lancasteru, předtím působil jako ředitel technického oddělení a nákupu v Pivovarech Ursus v Rumunsku, které také patří majiteli Prazdroje pivovarskému koncernu SABMiller, sdělil mluvčí plzeňského pivovaru Jiří Mareček.

Nový technický ředitel působil v Plzni již od listopadu 2005 do října 2006 jako manažer výrobního rozvoje. Byla to jeho první pozice u SABMiller, do níž přešel z postu skupinového ředitele výroby ve společnosti Dale Farm, jedné z největších mlékárenských firem ve Velké Británii. Kariéru pivovarníka zahájil ve společnosti Bass Brewers. Prošel všemi oblastmi výroby a rok působil jako manažer regionálního prodeje. Následovalo období u pivovarské firmy Guinness, kde se věnoval výrobě i prodeji. 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down