14.05.2007 | 04:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novým ředitelem PGRLF je Martin Karban

Představenstvo Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF) na dnešním zasedání přijalo rezignaci Petra Buchala na funkci ředitele a předsedy představenstva. S účinností od 15. května jmenovalo novým ředitelem fondu Ing. Martina Karbana. Zároveň představenstvo PGRLF kooptovalo Martina Karbana za svého člena. Agrowebu to sdělila tisková mluvčí MZe Táňa Králová.

„Ve fondu bych chtěl využít své zkušenosti z ekonomické praxe. Mým nejdůležitějším úkolem je co nejdříve opět otevřít podpůrné programy, na což zemědělská veřejnost netrpělivě čeká,“ uvedl Martin Karban. Jak doplnil, neméně důležité bude uzavřít dohodu o narovnání s akciovou společností Setuza, vůči níž má PGRLF více než čtyřmiliardovou pohledávku.
Karban (39) doposud působil na vedoucích finančních pozicích u mezinárodních společností. Vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Brně, fakultu provozně-ekonomickou. Vzdělání si doplnil studiem agrárního managementu na univerzitě Weihenstephan v německém Triesdorfu.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down