26.10.2006 | 11:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novým ředitelem SZIF se stal Vladimír Eck

Vláda na svém včerejším jednání na návrh ministryně zemědělství Mileny Vicenové jmenovala do funkce ředitele Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) Ing. Vladimíra Ecka. Z výběrového řízení, které bylo vyhlášeno v září a mělo čtyři kola, vzešel jednoznačně jako nejvhodnější kandidát, sdělila tisková mluvčí ministerstva zemědělství Táňa Králová.

Vladimír Eck byl výkonem funkce ředitele SZIF pověřen od letošního 14. září, když vláda den předtím odvolala z této funkce Jana Höcka. Na intervenčním fondu pracuje Eck od 1. února 2004, nejprve jako zástupce ředitele a náměstek pro programový útvar. Od loňského dubna se stal prvním náměstkem a zástupcem ředitele. Předtím působil na ministerstvu zemědělství (od roku 1999), kde mimo jiné vedl sekci pro platební agentury, informovala Králová.
Vladimír Eck vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze a Univerzitu Hohenheim v německém Stuttgartu. Hovoří plynně německy, dále ovládá angličtinu a ruštinu.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down