20.06.2023 | 07:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novým ředitelem Vinařského fondu bude Zbyněk Vičar

Červnové zasedání Rady Vinařského fondu formálně uzavřelo výběrové řízení na pozici ředitele, v němž zvítězil a ředitelem se stane Mgr. Zbyněk Vičar. Do funkce nastoupí 1. srpna. Informoval o tom Vinařský fond. Vičar ve funkci nahrazuje Jaroslava Machovce, který stál v čele Vinařského fondu od jeho zřízení v roce 2002 a provedl ho cestou od podpor výsadby nových vinic před vstupem České republiky do Evropské unie, přes jeho transformaci do marketingové instituce až do jeho současné podoby.

Machovec se k 31. červenci vzdal funkce a odchází do důchodu. Vičar nastupuje do funkce ředitele Vinařského fondu z pozice vedoucího Odboru tiskových věcí a marketingu Jihomoravského kraje. S marketingem a komunikací má řadu dalších zkušeností i ze své předchozí činnosti, kdy spolupracoval jak s renomovanými obchodními značkami, tak s reklamními agenturami. Vinařskou erudici získal během svého působení v redakci Vinařského obzoru Svazu vinařů ČR a v průběhu spolupráce na marketingových aktivitách řady vinařských společností.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down