16.08.2002 | 11:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Obchodní burza Hradec Králové pořádá kurzy

Burzovní komora Obchodní burzy Hradec Králové pořádá kurz účastníků burzovních obchodů. Kurz je určen osobám oprávněným k burzovním obchodům jako jejich účastníci. Kurz účastníků burzovních obchodů se uskuteční v prostorách obchodního místa Praha, Americká 18 v následujících termínech, ze nichž si můžete zvolit: 27. 8.,
5. 9., 12. 9.

K tomu, abyste mohli jako účastníci burzovních obchodů burzu využívat při uzavírání burzovních obchodů bude nezbytné proškolení osob, kteří budou za vaši společnost spolupracovat s burzou a zúčtovacím centrem při podávání návrhů a po uzavření burzovního obchodu při jeho vypořádání. Burza má statut, burzovní pravidla a řadu dokladů a formulářů, jejichž znalost je nezbytná k tomu, aby se předšlo vašim případným omylům, které vás mohou i poškodit.
Navíc se seznámíte s taktikou, jak postupovat, abyste dosáhli prostřednictvím burzy co nejlepší nákupní nebo prodejní ceny. Součástí kurzu jsou i základy hedgingu jako metody obrany proti kurzovým rizikům.
I přes značný rozsah probírané tématiky nechceme kurz rozdělit do dvou dnů. Proto je kurz jednodenní. Zahájení kurzu je od 08.00 hod. a bude ukončen asi v 18.00 hod. Cena kurzu je 4800 Kč vč. DPH a za vaši společnost se ho mohou až 3 osoby. Pokud se kurzu zúčastní méně než 3 osoby, máte kredit na další kurzy až do výše 3 osob. V ceně kurzu je statut, burzovní pravidla a učební texty.

Program kurzu:
1. Úvodní slovo burzovního komisaře.
2. Statut burzy jako základní dokument burzy.
3. Burzovními pravidla jako základní dokument k obchodování.
4. Typy burzovních obchodů.
5. Struktura dokladů a formulářů.
6. Obchodní strategie a taktika.
7. Hedžování a krytí pozic.

Vzhledem k omezené kapacitě obchodního místa, potvrďte prosím termín kurzu a počet osob, které se jej zúčastní, a to telefonem nebo e-mailem. Úhradu kurzu můžete provést v hotovosti při zahájení školení nebo na základě vystavené faktury.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down