04.07.2001 | 05:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Obchodní burza zahajuje obchodování s bramborami

Dne 10.7.2001 otevírá Obchodní burza Hradec Králové trh pro obchodování s rannými konzumními bramborami.
Toto obchodování zahajujeme ve spolupráci s Ústředním bramborářským svazem České republiky a zveme zájemce k účasti na informativním semináři a na burzovním shromáždění.

Obchodování bude zahájeno seminářem v 9,00 hod. v obchodním místě v Litoměřicích, Žernosecká ulice, v objektu starých mrazíren u stadionu, v budově vedle vrátnice.
Dopoledne se zájemci dozví, co je potřeba k obchodování na naší burze a co jim naopak naše burza zaručí a poskytne.
Ve 13,00 hod zahájíme burzovní shromáždění, kterého se zájemci zúčastnit jako diváci, nebo prostřednictvím burzovního dohodce, který Vám bude na místě k dispozici, zveřejnit svoje návrhy kupních smluv.
Otevření se rovněž zúčastní burzovní komisař a předseda burzovní komory, a zájemci mohou mít tím možnost získat od povolaných osob veškeré informace, které se obchodování týkají.
Obchodovat s pozdními bramborami bude možno v obchodním místě Litoměřice nebo Praha a o zahájení obchodování vás budeme informovat.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down