OBLOUKOVÉ HALY PRO ZEMĚDĚLSTVÍ

Haly pro skladování krmiv, parkování techniky, chov hospodářských zvířat, výcvik. Cenově výhodné zastřešené prostory s rychlou návratností investice chrání Váš majetek, šetří Váš čas, nervy i peněženku.

Rozmanitá řešení pro zemědělce i farmáře

Společnost Texas Connection nabízí řadu variant hal vhodných pro zemědělské a farmářské účely. Efektivní a ekonomické – takové jsou obloukové haly s plachtovým opláštěním. Poskytují vhodné prostředí pro chov hospodářských zvířat, nabízejí prostor pro skladování krmiv, plodin, nářadí a techniky. Plachtové haly lze využít jako ideální jezdeckou arénu nebo ustájení pro koně. Při použití vhodné plachtoviny mohou haly sloužit jako fóliovníky. Silážní žlab nebo jáma může díky plachtovému zastřešení poskytnout nové či lepší využití. Dodáváme malé haly na pastviny i velké haly do areálů v řešení na klíč.

Nižší náklady a vyšší produktivita

Interiér bez vnitřních sloupků a velká světlost obloukových hal nabízí možnost flexibilně naplánovat využití haly a snadné manévrování s vybavením a technikou, snadno tak uskladníte velké balíky sena nebo slámy. Přirozené osvětlení při použití bílé plachty pomáhá snížit provozní náklady. Čerstvý vzduch a ventilace poskytují zdravé prostředí pro hospodářská zvířata, snižují riziko nemocí a zvyšují produktivitu. V létě je v hale chladněji, v zimě tepleji. Technika je chráněna před nepříznivými vlivy počasí a je tak prodloužena její životnost, snížena potřeba údržby.

Ve videu níže Vám představujeme realizaci obloukové haly LARGE SERIES 30 x 84 m v areálu společnosti Kralovická zemědělská a. s. v Hadačce u Kralovic.

Ocelová konstrukce

Základní variantu obloukových hal společnosti Texas Connection představuje série ECONOMIC SERIESjednoduchou obloukovou konstrukcí. Haly vyšších řad jsou již realizovány za pomoci příhradové konstrukce zaručující vyšší odolnost a umožňující výstavbu hal větších rozměrů. Jednotlivé ocelové oblouky z vysoce kvalitních pozinkovaných trubek se staví na stabilní základnu z ocelového U profilu a spojují příčníky. Specifické jsou realizace zastřešení silážních žlabů a jam, své uplatnění najdou i haly se základem z betonových „lego“ bloků (BLOCKS SERIES).

Plachta, která vydrží

K opláštění ocelových konstrukcí obloukových hal jsou využívány technické textilie s nánosem ochranné PVC vrstvy. Vyráběny jsou tkaním z polyesterové příze a mají vysokou pevnost, odolnost proti otěru a trhání, odolnost v ohybu a vůči UV záření, chemickou odolnost a dlouhou životnost. Certifikované materiály nabízíme v různých barevných variantách, můžete si tak obloukovou halu pořídit ve firemních barvách, nebo ji nechat splynout s okolím. Bílá plachta díky vysoké světelné propustnosti výrazně redukuje náklady na umělé osvětlení interiéru obloukové haly. Plachtu je možné potisknout, například logem či názvem společnosti. Dle velikosti haly a zátěže lze volit gramáž plachtoviny, v nabídce je také plachta se sníženou hořlavostí.

Příslušenství a vybavení zemědělských obloukových hal

Klasické typy hal mohou být otevřené, případně uzavřené z jedné nebo obou stran. Haly mohou být doplněny větracími sítěmi, systémem větrání nebo osvětlení, elektroinstalací. Pro zlepšení osvětlení je možné opláštění doplnit o prosvětlovací pásy. Nabízíme také různé velikosti posuvných a rolovacích vrat, s možností umístění do čelních a bočních stěn.
Vaši halu dle požadavků vybavíme potřebnými technologiemi, hrazením, boxy, gumovou podlahou, rošty, napáječkami, betonovými žlaby a podobně. Zajistíme betonovou podlahu pro dobytek nebo kombinaci PVC opláštění se dřevem a trapézovým plechem.

Individuální přístup

Ve společnosti Texas Connection klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi. U nás nenajdete levné haly skladem. Takové haly často nesplňují požadavky na kvalitu a odolnost a pro majitele mohou znamenat více starostí než užitku. Plachtové obloukové haly navrhujeme přímo na míru dle požadavků zákazníků na využití a velikost. Konstrukce a použité materiály jsou přizpůsobeny místním klimatickým podmínkám. Pro každou zakázku je vypracován statický výpočet dle zadání a našich zkušeností a v případě potřeby projektová dokumentace v rozsahu pro stavební povolení nebo územní souhlas. Naší prioritou je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníků.

Snadno a rychle

Plachtové obloukové haly nabízíme v několika typových řadách, v různých šířkách, s variabilní délkou, případně výškou stěn. Haly je možné dodatečně rozšiřovat, případně demontovat a přemístit k novému využití. Výroba a stejně tak montáž obloukových hal je rychlá, závisí na velikosti haly. Při stavbě není vyžadována složitá technika a haly lze instalovat na různý terén. Obloukové haly mají také díky použitým materiálům minimální nároky na údržbu.

Doprava a montáž – služby pro Vás

Jednotlivé díly pozinkované konstrukce a na míru připravenou plachtu pro opláštění dopravíme na místo montáže včetně dalšího příslušenství. Zajistíme kompletní montáž obloukové haly našimi zkušenými pracovníky, včetně potřebné techniky, a vše na místě doladíme k vaší spokojenosti. Oproti e-shopovým halám, s kterými si musíte obvykle poradit sami, Vám ušetříme starosti i pracovní sílu.

Pro nabídku jednotlivých typů obloukových hal navštivte naše stránky nebo nám napište nebo zavolejte, rádi s Vámi probereme Vaši situaci a nabídneme individuální řešení. Inspirovat se můžete i v naší fotogalerii nebo na YouTube kanálu TexasJournal.

WWW.OBLOUKOVEHALY.COM = kvalitní haly pro zemědělce a farmáře s rychlou návratností investice

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down