Olomoucký kraj vydal seznam ekologických programů

Olomoucký kraj vydal publikaci Ekologická výchova pro školy 2005/2006. Má sloužit jako zdroj informací školám a zařízením pracujícím s dětmi. Obsahuje kompletní seznam ekologických programů, které připravují různé subjekty, například neziskové organizace, domy dětí a mládeže. Kromě toho lze v ní nalézt seznam připravovaných seminářů, pomůcek a již vydaných publikací.

Brožura předkládá souhrnné informace o ekologické výchově. Jednotlivé programy lze v ní porovnávat, a pokud si zájemce některý vybere, může oslovit jeho poskytovatele, konstatoval vedoucí tiskového oddělení hejtmanství Ivo Heger. Dodal, že publikace může být pomocníkem i neziskovým organizacím, které pracují s dětmi a mládeží a připravují pro ně různé ekologicky zaměřené programy.Každý program je podle Hegera podrobně popsán, nechybí určení jeho cíle, doporučený počet zúčastněných dětí i jejich věk.
Olomoucký kraj nechal vytisknout tisíc kusů publikace, které ho vyšly na sedmdesát tisíc korun. Zájemci ji mohou zdarma získat v recepci krajského úřadu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *