Pět nejlepších farem převezme ocenění

Pět nejlepších farem, které každoročně vyhlašuje Asociace soukromého zemědělství ČR (ASZ), převezme v letošním roce ocenění z rukou kandidátů na prezidenta ČR. Stane se tak na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže Farma roku 2017. To se uskuteční ve čtvrtek 14. prosince v pražském Divadle ABC. Uvedla to vedoucí mediálního oddělení ASZ Šárka Gorgoňová.

V průběhu tohoto komponovaného večera bude široké zemědělské a nezemědělské veřejnosti prostřednictvím videoklipů nejprve představeno a poté postupně vyhlášeno pět nominovaných farem, které byly hodnoceny podle několika kritérií, a to celkového vzhledu farmy, organizace práce, ekonomických výsledků, zamýšleného rozvoje a zapojení rodiny do chodu farmy. Čeká je zajímavá finanční odměna v hodnotě 200 000 Kč.

Soutěž rodinných farem z různých koutů naší republiky, s různorodou charakteristikou, strukturou či velikostí hospodářství, které prezentují svůj podnikatelský záměr, si za šestnáct let svého trvání získala velkou oblibu. Stala se inspirací pro ostatní soukromě hospodařící zemědělce, změnila pohled části veřejnosti na sedláky a vrátila vážnost rodinným farmám jako nezastupitelné součásti českého zemědělství.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *