Podnikatelská mise na Kubu cílí na export techniky i potravin

Na vývoz zemědělské techniky, hnojiv, potravin, nápojů, potravinářských technologií a dalších produktů bude cílena podnikatelská mise na Kubu s náměstky ministra zemědělství, zahraničních věcí a zdravotnictví. Informoval o tom Svaz průmyslu ČR. Akce se uskuteční 19. - 23. září 2016 a jedná se o rozšíření a upřesnění původně deklarované cesty ministerstva zemědělství.

Podle svazu jde o první takovou návštěvu po povýšení našeho diplomatického zastoupení na úroveň velvyslance, což je dalším krokem ke zlepšování vzájemných vztahů obou zemí. "Program bude dolaďován na základě profilů a zájmů přihlášených firem, počítáme především se seminářem a schůzkami se zástupci tamní obchodní komory, příslušných úřadů a organizací, které rozhodují o nákupech uvedených produktů a komodit," informoval Svaz průmyslu.
Příslušné rezorty se ve spolupráci s ambasádou v Havaně budou snažit zajistit další jednání zohledňující potřeby účastníků. Bližší informace je na internetové stránce: http://www.spcr.cz/aktivity/proexportni-servis/podnikatelske-mise-a-seminare/9958-podnikatelska-misi-na-kubu.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down