19.09.2000 | 10:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Podzimní vakcinace lišek začíná

I liščata z jarních vrhů budou vakcinována proti vzteklině, i na to myslí Státní veterinární správa. Po jarní vakcinaci rodičů přichází s nastávajícím podzimem řada i na odrostlá mláďata. V osmnácti okresech budou letecky kladeny návnady s vakcínou a v ostatních okresech, kde je vakcinace plánována, budou návnady kladeny ručně, a to v termínech 21. až 22. 10. a další 28. až 29. 10.

I liščata z jarních vrhů budou vakcinována proti vzteklině, i na to myslí Státní veterinární správa. Po jarní vakcinaci rodičů přichází s nastávajícím podzimem řada i na odrostlá mláďata. V osmnácti okresech budou letecky kladeny návnady s vakcínou a v ostatních okresech, kde je vakcinace plánována, budou návnady kladeny ručně, a to opět v termínech 21. až 22. 10. a další 28. až 29. 10.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down