30.09.2011 | 01:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Podzimní výstavy se značkou Klasa

V rámci dlouhodobé marketingové strategie podpory výrobců na akcích s vyšší koncentrací spotřebitelů, pokračuje značka KLASA i na podzim v sérii tzv. roadshow a v prezentaci na výstavách a veletrzích. V říjnu se objeví na veletrhu Anuga v Kolíně nad Rýnem, výstavě Zemědělec v Lysé nad Labem a Hobby výstavě v Českých Budějovicích. Návštěvníci mohou na těchto akcích nejen zjistit, jaké výrobky patří mezi kvalitní české potraviny oceněné certifikátem kvality Klasa, ale navíc mají možnost je i výhodně nakoupit a ochutnat.

Veletrh Anuga se koná v Kolíně nad Rýnem ve dnech 8. – 12. října 2011. Jde o největší světový veletrh zaměřený na potraviny, maloobchod, služby a catering, který navšíví více jak 6 500 vystavovatelů a 150 000 návštěvníků. Anuga je unikátní svým konceptem jedenácti veletrhů pod jednou střechou. Návštěvníci tak mohou projít pavilóny věnované například potravinám a lahůdkám, nápojům, chlazeným potravinám, mraženým potravinám, pečivu a teplým nápojům, organickým potravinám nebo službám. Značka Klasa se bude prezentovat ve společném stánku SZIF/Klasa na celkové ploše 121,5 metru čtverečních. Ve stánku samozřejmě nebudou chybět ani výrobci s oceněním KLASA. "Domácí i zahraniční výstavy a veletrhy patří k našim oblíbeným marketingovým aktivitám. Výrobci ocenění značkou KLASA tak mají možnost ve společné expozici představit své výrobky, najít potenciální zákazníky, získat nové kontrakty s dodavateli a zmapovat konkurenci," řekla Dagmar Drábiková, brand manažerka značky KLASA.
Ve dnech 6. – 9. října proběhne v Lysé nad Labem již 35. ročník prodejně kontraktační výstavy Zemědělec zaměřené na odbornou i laickou veřejnost, kterou každoročně navštíví 30 000 lidí. Značka Klasa na výstavu vyrazí se svou roadshow, tedy několika stánky, ve kterých se prezentují jednotliví výrobci ocenění certifikátem KLASA, kteří nabízí návštěvníkům své výrobky k ochutnávce. Další podzimní zastávkou pak bude ve dnech 20. – 23. října 13. ročník Hobby výstavy v Českých Budějovicích zaměřené na dům a zahradu, chovatelství, kutilství a ruční práce, sběratelství, interiéry, elektrospotřebiče, sportovní vyžití, sportovní vybavení, služby a potřeby pro seniory, oblečení a doplňky.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down