Portál informuje o IACS

Integrovanému administrativnímu a kontrolnímu systému (IACS) je věnován nový internetový portál na www.iacs.cz. Informuje o procesech spojených se žádostí o dotace a především se vznikem evidence zemědělské půdy dle letos novelizovaného zákona o zemědělství. Odkaz najdete mimo jiné i na Agrowebu v sekci Ekonomika a právo.

Jak portál informoval, stránky dále obsahují odkazy na důležité legislativní normy a předpisy ČR, právní dokumenty a nařízení EU a v neposlední řadě také související internetové servery.
Zemědělci by měly na tomto webu najít veškeré potřebné základní informace, legislativní podklady, návody, doporučení a rady jak postupovat při ohlášení půdy do její evidence dle zákona.
Pro přístup k dalším informacím, které zůstávají pro anonymní návštěvníky portálu skryté, si můžete vytvořit uživatelské konto. Tím se zobrazí širší nabídka informací mezi které patří především ukázky jak systému IACS u nás, tak obdobných systémů v EU. Další funkcí webu pro registrované uživatele je přístup do diskuzního fóra a možnost kladení otázek v sekci poradna.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na e-mailovou adresu iacs@sitewell.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *