Potraviny Klasa na holešovickém výstavišti

Výrobky se značkou Klasa letos nebudou chybět ani na vánočních trzích. Od pátku 8. prosince do neděle 10. prosince se ve střední hale Průmyslového paláce bude konat přehlídka výrobků oceněné touto značkou kvality. V šesti expozicích se představí rozmanitý sortiment zboží, které bude možné ochutnat a také koupit za zvýhodněné ceny. Informoval o tom Vilém Frček z tiskového oddělení Státního zemědělského intervenčního fondu.

„Architektonické řešení stánků na Vánoční Klase umožní účast vysokého počtu držitelů a prezentaci celé šíře výrobků se značkou Klasa,“ řekl Vladimír Eck, ředitel Státního zemědělského intervenčního fondu, který tuto značku spravuje.
Na vánočních trzích bude možné ochutnat s kvalitou Klasa různé druhy masných výrobků, klobás, salámů i paštik. Z mléčných výrobků budou připraveny sýry, pomazánky, jogurty, tvarohy a mléčné nápoje. Od předních českých výrobců likérů, rumu, fernetu i piva bude možné ochutnat teplé i studené nealkoholické, ale i alkoholické nápoje. Nebudou chybět také cukrovinky a lahůdky.
Příznivce ručních prací budou jistě zajímat vánoční dílny, kde se pravidelně bude střídat pletení proutěných košíků, výroba adventních věnců a zdobení perníčků. Značku Klasa během Vánočních trhů podpoří i mladí sportovci. Autogramiádu uspořádá cyklistka Tereza Huříková, tenista Jan Kunčík a atlet Remigius Machura ml. Zábavný program bude moderovat Martin Zounar.
Stánky budou vyzdobeny vánočními motivy a pravou vánoční atmosféru bude dokreslovat i bohatý doprovodný program zaměřený především na děti. Ve střední části Průmyslového paláce se bude procházet sněhulák, se kterým se děti budou moci vyfotit. Dětem je určeno i malování zvířecích obrázků na obličej. Kdo bude chtít, může se zdarma nechat proměnit v tygrovitou šelmu, nebo jiné zvířátko. Nejmladším bude věnován i prostor na pódiu. Kdo zazpívá vánoční koledu, dostane sladkou odměnu.
V těchto dnech zvou Pražany na Vánoční Klasu také promotéři. Dvojice studentů jsou oblečeni do bílých bund s logem značky, mají červené čepice a červené šály. V okolí nákupních center a zastávek městské hromadné dopravy rozdávají kolemjdoucím letáčky s informacemi o Vánoční Klase.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *