23.10.2006 | 01:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Potraviny se značkou KLASA se představují na veletrhu SIAL v Paříži

Potraviny oceněné národní značkou kvality KLASA ve dnech 22. - 26. října 2006 reprezentují českou potravinářskou produkci na prestižním mezinárodním veletrhu SIAL v Paříži. Společnou expozici Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) a Ministerstva zemědělství (MZe) najdou návštěvníci v hale 1B. Uvedl to vedoucí tiskového oddělení SZIF Vilém Frček.

Ve stánku se představí celkem 20 výrobců. Návštěvníci budou moci ochutnat uzeniny, nakládanou zeleninu, paštiky, drůbeží maso, majonézy, hořčice, pomazánky, nejrůznější mléčné výrobky, přesnídávky, müsli, med, džusy, minerální vody, instantní nápoje a samozřejmě také pivo nebo slivovici.
Expozice značky KLASA se rozkládá na ploše 120 m2 a proti předešlým výstavám je patrová. Ve spodní části stánku se nacházejí vitríny a ochutnávkové pulty k prezentaci výrobků. První patro je určeno pro jednání s obchodními partnery.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down