15.09.2006 | 01:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Potraviny se značkou Klasa v expozici polské Poznaně

Potraviny oceněné národní značkou kvality Klasa se představí ve společné expozici Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) v polské Poznani v rámci potravinářského veletrhu Polagra – Food 2006, který se koná ve dnech 16. až 20. září. Budou se tam prezentovat kvalitní tuzemské potraviny s prestižním oceněním Klasa od dvaceti výrobců. Informoval o tom Vilém Frček z tiskového oddělení SZIF.

Expozice národní značky kvality Klasa v hale 3 ve stánku číslo 52 má již tradiční uspořádání. Vnější obvod tvoří chladicí boxy, vitríny a prodejní pulty, kde se konají ochutnávky. Ve vnitřní části stánku je VIP zóna, která plní funkci jednací místnosti pro různá kontraktační jednání. Ve stánku budou přítomni také zástupci SZIF a Ministerstva zemědělství ČR. Svou účast potvrdil i obchodní rada českého velvyslanectví ve Varšavě Ing. Rudolf Opatřil, který se s výrobci sejde v sobotu 16. září.
Držitelé značky Klasa vítají možnost účastnit se zahraničních veletrhů, jako je právě Polagra – Food 2006. Na zahraničních trzích se zatím těžko prosazují a tak je pro ně účast na veletrzích dobrou příležitostí k navázání spolupráce. Díky programu na podporu kvalitních tuzemských potravin se mohou přidat ke společné expozici, kterou zajišťuje SZIF. „Řada výrobců by si samostatný stánek na výstavách v zahraničí nemohla z finančních důvodů dovolit,“ řekla Jitka Rambousková, ředitelka pověřená řízením odboru pro marketing.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down