13.08.2007 | 10:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Prezident potravinářské komory má být znám 13. září

Letošního 13. září se bude konat mimořádná valná hromada, která by měla zvolit nového prezidenta Potravinářské komory po odstoupení Jaroslava Camplíka,. Uvedl to dnes mluvčí komory Zbyněk Boublík. Kandidáty mohou členové komory navrhovat do 31. srpna.

Svého kandidáta představil koncem července Český svaz zpracovatelů masa. Je jím Jan Vítů, bývalý dlouholetý ředitel a majitel firmy Vysočina Hodice. Ředitel PK Miroslav Koberna tehdy uvedl, že jde o prvního oficiálního kandidáta. "Určitě ale přibudou další, protože se diskutuje řada jmen," podotkl.
Camplík, který stál v čele komory od roku 2002, odešel z funkce k 30. červnu. Rezignoval ze zdravotních důvodů. Zastupováním prezidenta komory byl pověřen nynější viceprezident Emil Kasper. Mandát nového prezidenta potrvá do května příštího roku, kdy se bude konat řádná volební hromada komory.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down
Memory: 14MB (2.8% of 500MB)