17.02.2003 | 11:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Příjem žádostí na agroenvironmentální opatření programu Sapard do konce února

Generální ředitel Agentury Sapard Petr Buchal rozhodl o prodloužení termínu pro příjem žádostí v rámci agro-envi opatření. Žádosti budou přijímány na příslušných regionálních pracovištích do 28. února 2003 do 12 hodin. Objem finančních prostředků, vyčleněných pro tento účel je 20 miliónů Kč na letošní rok.

V rámci tohoto opatření jsou zemědělcům zčásti kompenzovány vyšší náklady na hospodaření v chráněných krajinných oblastech, kde musí například při sekání luk postupovat tak šetrně, aby neplašili nebo neohrožovali hnízdící ptáky.
Žadatel o tuto podporu předloží svoji žádost na příslušném regionálním pracovišti Agentury SAPARD (RP AS): pro Chráněnou krajinnou oblast (CHKO) Blaník - RP AS Praha, pro CHKO Moravský Kras - RP AS Brno, pro CHKO Litovelské Pomoraví - RP AS Olomouc, pro CHKO Poodří - RP AS Opava a pro CHKO Bílé Karpaty - RP AS Olomouc.
Vstupní podmínkou pro přihlášení se do programu je absolvování speciálního školení pořádaného Agenturou SAPARD. Tato školení pořádají RP AS v Praze, Brně, Olomouci a Opavě. Kontakty lze nalézt na www.sapard.cz

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down