08.01.2003 | 09:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Příjem žádostí na zemědělsko - ekologická opatření programu SAPARD

Žádosti o zemědělsko - ekologická opatření budou přijímány od 3. do 14. února 2003. Rozsah finančních prostředků, které na tento program vyčlenila Agentura SAPARD je 20 miliónů Kč na rok. Žadatel o agro-envi opatření může na jeden pozemek žádat podporu pouze v rámci jednoho programu MZe.

Znamená to tedy, že pokud bude uchazeč na daný konkrétní pozemek žádat podporu z programu SAPARD, nemůže již na tento pozemek žádat dotaci dle § 12 (zatravnění a pastva) nařízení vlády č.505/2000 Sb., k podpoře mimoprodukčních funkcí zemědělství.
Vstupní podmínkou pro přihlášení se do programu je účast na některém z vypsaných seminářů, které pořádá Agentura SAPARD od 14. do 17. ledna 2003. Více informací o konání seminářů a o podmínkách agro-envi opatření naleznete v tiskové zprávě ze dne 17.12.2002 nebo na internetových stránkách Agentury SAPARD: http://www.sapard.cz

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down