06.10.2004 | 03:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Příjem žádostí u podopatření 2.1.4. Rozvoj venkova

Dne 17. září 2004 vydalo ministerstvo zemědělství zprávu o schválení pravidel, kterými se stanovují podmínky pro poskytování finanční pomoci na realizaci integrovaných územních strategií rozvoje venkova v rámci podopatření 2.1.4. Rozvoj venkova (podopatření typu LEADER+) Operačního programu Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství na období 2004 až 2006 („Pravidla MAS“). Vyhlášen byl také termín pro příjem žádostí o realizaci strategie, které předkládají Místní akční skupiny, a to od 11. října 2004 do 5. listopadu 2004 do 12.00 hodin. Informovala o tom Helena Hanoldová z tohoto fondu.

Žádosti spolu se strategií a ostatními přílohami se předkládají na centrálním pracovišti Státního zemědělského intervenčního fondu, v ulici Ve Smečkách 33, Praze 1, v oddělení metodiky opatření OP.
Podrobné informace lze nalézt v „Pravidlech MAS“, které jsou spolu s potřebnými přílohami ke stažení na webových stránkách www.szif.cz.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down