02.09.2008 | 02:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Příjem žádostí v říjnu

Druhé kolo příjmu žádostí o podporu z operačního programu Rybářství se uskuteční od 7. do 27. října 2008 do 13 hodin. V jeho rámci bude možno žádat o dotace například na pořádání konferencí a seminářů, vydávání odborných publikací a výukových materiálů z oblasti rybářství, dále na podporu a rozvoj nových trhů a propagační kampaně. Informoval o tom tiskový mluvčí ministerstva zemědělství Petr Vorlíček.

Pravidla schválená 28. srpna 2008 stanovují podmínky pro poskytování dotace na projekty zaměřené na zvyšování odborných znalostí v odvětví rybářství. Budou přijímány žádosti o podporu v rámci opatření 3.1., záměr a) na podporu vzdělávacích aktivit s výjimkou seminářů a školení ve vztahu k zákonu č. 154/2000 Sb., o šlechtění, plemenitbě a evidenci hospodářských zvířat a opatření 3.3. , záměr b). na propagaci produktů uznaných podle nařízení Rady (ES) č. 510/2006 operačního programu Rybářství 2007 – 2013.
Žádosti budou přijímat příslušné regionální odbory Státního zemědělského intervenčního fondu. Úplné znění Pravidel je k dispozici v elektronické podobě na internetové adrese ministerstva zemědělství www.mze.cz (rubrika podpora z EU a národní dotace, podrubrika Evropský rybářský fond – EFF) a rovněž na stránkách Státního zemědělského intervenčního fondu www.szif.cz v sekci operační program Rybářství.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down