24.07.2018 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pro optimální kvalitu řezání

Neustále se měnící sklizňové podmínky staví zemědělce a střediska služeb před nové nároky na kvalitu řezání. Společnost KRONE reaguje na rostoucí požadavky po kvalitním řezání novými inovacemi svých řezacích a vkládacích rotorů vozů RX a ZX, známých svým minimálním řezným odporem.

Prsty rotorů uvedených strojů mají široké osazení z tvrzené oceli s obzvlášť vysokou odolností proti otěru. Špičky těchto prstů jsou nyní asymetricky zkosené.

Zrovna tak se zvětšila šířka prstů rotorů ze 17 na 22 mm. Díky patentovaným modifikacím se zmenšil prostor nad špičkou nože, čímž se ještě zlepšila kvalita řezání v různorodých sklizňových podmínkách. To potvrdily i četné provozní zkoušky a pozitivní ohlasy u zákazníků.

Osvědčené strojní skupiny, jako je například robustní pohon rotoru prostřednictvím převodovky s čelně ozubenými koly u vozu RX, nebo jedinečný pohon planetovou převodovkou a vícenásobným řemenem (Powerbelt) u vozů ZX jsou i nadále základními stavebními kameny technologie univerzálních sběracích vozů Krone. Velkoryse dimenzované řezací a vkládací rotory zajišťují vysokou hltnost při optimální kvalitě řezání.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down