21.09.2007 | 02:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Prodejní výstava v Libereckém kraji

Liberecký kraj se snaží představit veřejnosti místní zemědělce a potravináře. Organizuje proto dnes a zítra prodejní výstavu, kde se v libereckém domě kultury prezentují nápoje, sýry, pečivo a další potraviny nejvyšší kvality od tří desítek místních potravinářských firem, uvedl náměstek libereckého hejtmana pro zemědělství Radim Zika. dodal, že hlavní malí výrobci nemají peníze na vlastní propagaci a ve velkých obchodech často uniknou pozornosti spotřebitelů. Kraj se jim snaží tímto způsobem pomoci v konkurenčním boji.

Podle Ziky jde o první akci podobného typu v Libereckém kraji, ale určitě ne poslední. Prezentaci zorganizovala Regionální agrární rada spolu s Libereckým krajem, který na její uspořádání přispěl 450 000 korunami. Náklady účastníků tak byly minimální.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down