15.10.2002 | 07:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Promt a. s. má nového ředitele

Novým generálním ředitelem Moravskoslezských drůbežářských závodů Promt a. s. se stal MVDr. Jiří Kaprálek, který současně zastává pozici předsedy představenstva společnosti. Majoritní akcionáři a představenstvo společnosti přistoupili k restrukturalizaci firmy s cílem zvýšit její konkurenceschopnost na domácím i zahraničním trhu. Informoval o tom manažer marketingu Ing. David Byrtus.

Jak dále uvedl, jmenování MVDr. Kaprálka do pozice generálního ředitele by mělo zjednodušit a urychlit realizaci nezbytných kroků k dosažení tohoto cíle. Zároveň došlo ke změnám na postech ředitelů obou výrobních závodů. Novým ředitelem závodu v Modřicích byl jmenován Ing. Oldřich Říčný, závodu v Ostravě – Martinově se ujal Ing. Jozef Polomský. V prvním kvartále roku 2003 plánuje firma zavedení dvousměnného provozu na porážce v Modřicích.
Společnost dosáhla v roce 2001 tržeb ve výši 1,78 mld. Kč, vytvořila zisk 12 mil. Kč a zaměstnává více než 900 osob.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down