Sto až 150 traktorů vyjede ve středu do ulic Olomouce. Nespojení zemědělci z Olomouckého kraje tak chtějí v den zasedání vlády upozornit na svoji tíživou situaci. Požadují, aby vláda přistoupila na jejich požadavky týkající se především kompenzace milionových škod a záruk za dorovnání přímých plateb.
Do Olomouce vjedou zemědělci ze tří směrů. Před sídlem Olomouckého kraje přečteme naše prohlášení, uvedl předseda olomoucké krajské agrární komory Josef Hlavinka.