Průzkum trhu

Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) spouští v rámci přípravy významné veřejné zakázky pro zajištění služeb provozu, podpory a rozvoje informačního systému SZIF na platformě SAP průzkum trhu, jehož účelem je získat odpovědi potenciálních dodavatelů k nastavení některých parametrů veřejné zakázky s cílem maximální transparentnosti, rovného přístupu a nediskriminace v průběhu celého procesu veřejné zakázky. Informovala o tom tisková mluvčí SZIF Vladimíra Nováková.

Průzkum trhu byl odeslán dodavatelům s předpokládanou schopností předmět připravované veřejné zakázky plnit a dále je uveřejněn na webových stránkách SZIF www.szif.cz. Může se ho zúčastnit každý dodavatel se schopností plnit předmět připravované veřejné zakázky. Termín pro odpovědi v průzkumu trhu byl stanoven na 2. února 2015. Zahájení samotného zadávacího řízení veřejné zakázky je předpokládáno v období do konce dubna letošního roku.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down