19.09.2013 | 04:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Prvním náměstkem je Kozák

Ministr zemědělství Miroslav Toman jmenoval svým prvním náměstkem Stanislava Kozáka (63), funkce se ujme dnes. Vystřídá Viléma Žáka (ODS), kterého ministr koncem července po vzájemné dohodě odvolal. Kozák, který je členem KDU-ČSL, na ministerstvu zemědělství působil i jako náměstek pro úsek zemědělských komodit, výzkumu a poradenství. Sdělila to mluvčí ministerstva Dana Večeřová.

Kozák na ministerstvu zemědělství působil od roku 1996, a to ve funkcích ředitele odboru, vrchního ředitele, náměstka ministra. Do konce loňského roku řídil síť Agentur pro zemědělství a venkov. V letech 1992 až 1996 byl poslancem.
Jako první náměstek bude Kozák zastupovat ministra a jednat jeho jménem v záležitostech spadajících do působnosti ministra jako statutárního zástupce. Jeho úkolem bude také komplexní koordinace určování koncepcí dlouhodobého vývoje oborů spadajících pod ministerstvo zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down
Memory: 20MB (4% of 500MB)